Jesteśmy Autoryzowanym Punktem Sprzedaży produktów marki Libet. Z naszą ofertą możecie się Państwo zapoznać w jednym z dwóch punktów sprzedaży mieszczących się w Dąbrówce k. Poznania oraz Hucie Szklanej k. Krzyża Wielkopolskiego. Dzięki fabryce kostki brukowej działającej w Krzyżu Wielkopolskim jesteśmy w stanie zaoferować Państwu szeroką gamę kostki brukowej, płyt tarasowych oraz elementów małej architektury w atrakcyjnych cenach.
 

Barite 40

Barite 40

Barite 40

Cennik i dodatkowe informacje znajdziesz na stronie producenta:

zobacz na stronie producenta

Bezpieczna lampa stojąca

Słupek oświetleniowy zasilany jest prądem o bezpiecznym napięciu 12 V. Można ją w łatwy sposób zamontować samodzielnie, a do podpięć nie są wymagane uprawnienia elektryczne. Zastosowana technologia LED to energooszczędne rozwiązanie, które jednocześnie daje przyjemne, jasne światło. Oświetlenie ogrodowe podnosi bezpieczeństwo poruszania się po posesji. Lampy ogrodowe z dodatkowo zamontowanym czujnikiem ruchu ułatwiają komunikację, a dodatkowo informują nas o gościach, również tych nieproszonych. Jednocześnie możemy być spokojni o rachunki za prąd. Żarówki LED są energooszczędne i nie wpłyną mocno na miesięczne opłaty

Nowoczesne słupki świetlne LED

Stojąca lampa ogrodowa Barite 40 dobrze wpasuje się w designerskie ogrody oraz inne przestrzenie, podkreślając ich piękno nocą. Słupek świetlny daje przyjemną łunę światła o ciepłej barwie. Dobrze będzie się prezentował również w rogu tarasu. Uniwersalny, czarny kolor gwarantuje, że będzie on harmonizował z różnorodną kolorystyką otoczenia.

Cechy produktu:

Parametry: Barite 40
Informacje chwilowo niedostępne.
[ TOMBET - platynowy partnetr Libet ]

Polecane produkty

Zapraszamy do kontaktu

Kostka betonowa, kostka brukowa, gresy i płyty tarasowe.