Jesteśmy Autoryzowanym Punktem Sprzedaży produktów marki Libet. Z naszą ofertą możecie się Państwo zapoznać w jednym z dwóch punktów sprzedaży mieszczących się w Dąbrówce k. Poznania oraz Hucie Szklanej k. Krzyża Wielkopolskiego. Dzięki fabryce kostki brukowej działającej w Krzyżu Wielkopolskim jesteśmy w stanie zaoferować Państwu szeroką gamę kostki brukowej, płyt tarasowych oraz elementów małej architektury w atrakcyjnych cenach.
 

Barite Dl

Barite Dl

Barite Dl

Cennik i dodatkowe informacje znajdziesz na stronie producenta:

zobacz na stronie producenta

Praktyczne oświetlenie ścieżek ogrodowych

Słupek oświetleniowy Barite DL to rozwiązanie idealne na oświetlenie ścieżki w ogrodzie. Światło tej lampy skierowane jest w dół, dzięki temu nie oślepia przechodzącej osoby. Jednocześnie zapewnia komfort i bezpieczeństwo poruszania się po zmroku.

Oprawy słupkowe do ogrodu dla wymagających

Lampa ogrodowa Barite DL utrzymana jest w uniwersalnej, czarnej kolorystyce. Klasyczny, minimalistyczny kształt pozwala jej dopasować się do różnej stylistyki otoczenia. Żarówki LED gwarantują intensywne światło o ciepłej barwie, które jednocześnie zapewnia niewielki koszt eksploatacji. Natomiast niskie napięcie 12 V sprawia, że jest to bezpieczne rozwiązanie, które z powodzeniem można samodzielnie zamontować.

Cechy produktu:

Parametry: Barite Dl
Informacje chwilowo niedostępne.
[ TOMBET - platynowy partnetr Libet ]

Polecane produkty

Zapraszamy do kontaktu

Kostka betonowa, kostka brukowa, gresy i płyty tarasowe.