Jesteśmy Autoryzowanym Punktem Sprzedaży produktów marki Libet. Z naszą ofertą możecie się Państwo zapoznać w jednym z dwóch punktów sprzedaży mieszczących się w Dąbrówce k. Poznania oraz Hucie Szklanej k. Krzyża Wielkopolskiego. Dzięki fabryce kostki brukowej działającej w Krzyżu Wielkopolskim jesteśmy w stanie zaoferować Państwu szeroką gamę kostki brukowej, płyt tarasowych oraz elementów małej architektury w atrakcyjnych cenach.
 

Clay

Clay

Clay

Cennik i dodatkowe informacje znajdziesz na stronie producenta:

zobacz na stronie producenta

Płyty gresowe z duszą

Subtelna powierzchnia i stonowane kolory wprowadzają  przyjemny, kojący klimat, który bardzo subtelnie nawiązuje do estetyki industrialnego wystroju. Clay to także praktyczny format kwadratu, idealny na tarasy, ścieżki, placyki, a nawet otoczenie strefy basenowej.

Estetyczne i praktyczne

Jednocześnie płyty ceramiczne tworzą nawierzchnię o wyjątkowych właściwościach. Wykonane z gresu porcelanowego są antypoślizgowe, odporne na zabrudzenia, wilgoć, różnice temperatur, obciążenia, zarysowania czy oddziaływanie substancji chemicznych.

Płyty można montować m.in. metodą tarasów wentylowanych, na wygodnych i trwałych wspornikach tarasowych z kolekcji Libet Plus.

Cechy produktu:

Możliwość układania na wspornikach

Opcja ta pozwala na układanie tarasu „na sucho” oraz otrzymanie szerszej przestrzeni między płytami.

Parametry: Clay
[ TOMBET - platynowy partnetr Libet ]

Polecane produkty

Zapraszamy do kontaktu

Kostka betonowa, kostka brukowa, gresy i płyty tarasowe.