Jesteśmy Autoryzowanym Punktem Sprzedaży produktów marki Libet. Z naszą ofertą możecie się Państwo zapoznać w jednym z dwóch punktów sprzedaży mieszczących się w Dąbrówce k. Poznania oraz Hucie Szklanej k. Krzyża Wielkopolskiego. Dzięki fabryce kostki brukowej działającej w Krzyżu Wielkopolskim jesteśmy w stanie zaoferować Państwu szeroką gamę kostki brukowej, płyt tarasowych oraz elementów małej architektury w atrakcyjnych cenach.
 

Coral

Coral

Coral

Cennik i dodatkowe informacje znajdziesz na stronie producenta:

zobacz na stronie producenta

Wodoszczelny reflektorek LED z grotem ziemnym

Oświetlenie ogrodowe jako uniwersalny reflektor zewnętrzny. Wykonany ze stali nierdzewnej z pewnością dopasuje się do każdej stylistyki ogrodu. Ruchoma głowica pozwala swobodnie dopasować kąt padania światła. To wręcz idealny sposób na iluminację budynku oraz roślin ogrodowych, zwłaszcza drzew. Pozwala oświetlić je od dołu i tworzyć z nich intrygujące cienie. Sprawdzi się również do stworzenia tła dla roślin lub ścian.

Dom bezpieczniejszy dzięki lampom ogrodowym

Reflektor zewnętrzny Coral ma wysoki wskaźnik IP68, co potwierdza wodoszczelność tej oprawy i możliwość montażu w bliskości wody. Zasilana jest przez niskie napięcie wynoszące 12 V, dzięki temu istnieje możliwość samodzielnego zainstalowania tego oświetlenia. Dodatkowo żarówki LED zadbają o niski pobór prądu.

Cechy produktu:

Parametry: Coral
Informacje chwilowo niedostępne.
[ TOMBET - platynowy partnetr Libet ]

Polecane produkty

Zapraszamy do kontaktu

Kostka betonowa, kostka brukowa, gresy i płyty tarasowe.