Jesteśmy Autoryzowanym Punktem Sprzedaży produktów marki Libet. Z naszą ofertą możecie się Państwo zapoznać w jednym z dwóch punktów sprzedaży mieszczących się w Dąbrówce k. Poznania oraz Hucie Szklanej k. Krzyża Wielkopolskiego. Dzięki fabryce kostki brukowej działającej w Krzyżu Wielkopolskim jesteśmy w stanie zaoferować Państwu szeroką gamę kostki brukowej, płyt tarasowych oraz elementów małej architektury w atrakcyjnych cenach.
 

Deco 1

Deco 1

Deco 1

Cennik i dodatkowe informacje znajdziesz na stronie producenta:

zobacz na stronie producenta

Świecące kule ogrodowe

Ozdobne, świecące jajko LED zapewni romantyczną atmosferę i piękne wykończenie przestrzeni. Do oprawy Deco 1 dołączony jest pilot, który umożliwia zmianę koloru oraz intensywności światła. Jajko może pracować również w trybie świeczki, wtedy lampa delikatnie pulsuje, przywołując bajkowy klimat.

Designerska lampa ogrodowa

Świecący owal do ogrodu to wyjątkowo ciekawy motyw, którym możemy ozdobić przestrzeń i to nie tylko w nocy. Ta oprawa ozdobna dobrze wygląda również w świetle dnia. Pięknie komponuje się z elementami małej architektury z kolekcji Libet Stampo. Również ustawiona samodzielnie będzie piękną dekoracją. Warto zlokalizować ją w miejscu reprezentacyjnym, np. na trawniku z żywopłotem w tle lub w nowoczesnej rabacie z ozdobnymi trawami, które dodatkowo zostaną przez nią podświetlone.

Cechy produktu:

Parametry: Deco 1
Informacje chwilowo niedostępne.
[ TOMBET - platynowy partnetr Libet ]

Polecane produkty

Zapraszamy do kontaktu

Kostka betonowa, kostka brukowa, gresy i płyty tarasowe.