Jesteśmy Autoryzowanym Punktem Sprzedaży produktów marki Libet. Z naszą ofertą możecie się Państwo zapoznać w jednym z dwóch punktów sprzedaży mieszczących się w Dąbrówce k. Poznania oraz Hucie Szklanej k. Krzyża Wielkopolskiego. Dzięki fabryce kostki brukowej działającej w Krzyżu Wielkopolskim jesteśmy w stanie zaoferować Państwu szeroką gamę kostki brukowej, płyt tarasowych oraz elementów małej architektury w atrakcyjnych cenach.
 

Deco 2

Deco 2

Deco 2

Cennik i dodatkowe informacje znajdziesz na stronie producenta:

zobacz na stronie producenta

Nowoczesne lampy ogrodowe – kule

Niezwykle piękna i modna dekoracja do ogrodu, która swoim wyglądem będzie zachwycać zarówno w dzień, jak i w nocy. Idealnie komponuje się z nowoczesnymi rabatami z wysokich traw ozdobnych. Piękno świecącej kuli zostanie wyeksponowane również, jeśli postawimy ją na tle zielonego żywopłotu. Jednak możliwości aranżacyjnych jest o wiele więcej. Dołączony do oprawy pilot umożliwia zmianę barwy oraz natężenia światła. Lampa może również delikatnie pulsować, naśladując tym samym migotanie świecy.

Bezpieczna, świecąca kula ogrodowa

Oprawa ozdobna Deco 2 to coś więcej niż piękna, nowoczesna lampa. Poza walorami estetycznymi, posiada również wiele zalet praktycznych. Żarówki LED są energooszczędne, a zastosowane napięcie o wysokości 12 V bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Oświetlenie z łatwością można zainstalować samodzielnie. Praca ta nie wymaga żadnych dodatkowych uprawnień czy nawet narzędzi.

Cechy produktu:

Parametry: Deco 2
Informacje chwilowo niedostępne.
[ TOMBET - platynowy partnetr Libet ]

Polecane produkty

Zapraszamy do kontaktu

Kostka betonowa, kostka brukowa, gresy i płyty tarasowe.