Jesteśmy Autoryzowanym Punktem Sprzedaży produktów marki Libet. Z naszą ofertą możecie się Państwo zapoznać w jednym z dwóch punktów sprzedaży mieszczących się w Dąbrówce k. Poznania oraz Hucie Szklanej k. Krzyża Wielkopolskiego. Dzięki fabryce kostki brukowej działającej w Krzyżu Wielkopolskim jesteśmy w stanie zaoferować Państwu szeroką gamę kostki brukowej, płyt tarasowych oraz elementów małej architektury w atrakcyjnych cenach.
 

Deco 3

Deco 3

Deco 3

Cennik i dodatkowe informacje znajdziesz na stronie producenta:

zobacz na stronie producenta

Świecące kamienie ogrodowe LED

Piękny ozdobny, świecący owal do ogrodu o kolorze kamienia. Funkcję dekoracyjną spełnia również za dnia, będąc ciekawym uzupełnieniem aranżacji. Dobrze prezentuje się postawiona w otoczeniu zieleni: na trawniku lub przy żywopłocie. Oprawa Deco 3 może również ciekawie wyglądać ułożona w roślinnej rabacie, zwłaszcza stworzonej z traw ozdobnych. Za dnia będzie ciekawym, dekoracyjnym kamieniem, a po zmroku delikatnie podświetli i podkreśli zarys rośliny.

Świecąca kula ogrodowa zapewni romantyczną atmosferę

Rozproszone światło o ciepłej barwie pomoże wprowadzić klimat tajemniczego ogrodu, który zachęca do przebywania na świeżym powietrzu także po zmroku. Efektowna ozdoba, jaką jest oprawa Deco 3, jest energooszczędna i bezpieczna dla otoczenia. Niskie napięcie 12 V pozwala na łatwą, samodzielną instalację w ogrodzie. Do oprawy dołączony jest pilot, który umożliwia zmianę natężenia oraz barwy światła. Lampa może również naśladować migotanie świecy

Cechy produktu:

Parametry: Deco 3
Informacje chwilowo niedostępne.
[ TOMBET - platynowy partnetr Libet ]

Polecane produkty

Zapraszamy do kontaktu

Kostka betonowa, kostka brukowa, gresy i płyty tarasowe.