Jesteśmy Autoryzowanym Punktem Sprzedaży produktów marki Libet. Z naszą ofertą możecie się Państwo zapoznać w jednym z dwóch punktów sprzedaży mieszczących się w Dąbrówce k. Poznania oraz Hucie Szklanej k. Krzyża Wielkopolskiego. Dzięki fabryce kostki brukowej działającej w Krzyżu Wielkopolskim jesteśmy w stanie zaoferować Państwu szeroką gamę kostki brukowej, płyt tarasowych oraz elementów małej architektury w atrakcyjnych cenach.
 

Eros

Eros

Eros

Cennik i dodatkowe informacje znajdziesz na stronie producenta:

zobacz na stronie producenta

Nastrojowe lampy do ogrodu

Oprawy stojące Eros to idealne dopełnienie ogrodu. Lampy dostępne w dwóch wersjach wysokości (LO i HI) wprowadzają do otoczenia współczesne zamiłowanie do prostoty, komfortu i funkcjonalności wzbogacone o tradycyjne, urokliwe akcenty estetyczne.

 

Praktyczne oświetlenie Libet Light

Oprawy Eros LO i Eros HI idealnie sprawdzają się jako oświetlenie ciągów komunikacyjnych, atrakcyjnie komponując się z otoczeniem alejek i podjazdów. Wysokość opraw sprawia, że z powodzeniem można je wykorzystać także przy tarasach i wejściach do budynku. W każdym miejscu tworzą wieczorową porą nastrojową strefę relaksu w bardzo praktycznym wydaniu 12 volt.

Cechy produktu:

Parametry: Eros
Informacje chwilowo niedostępne.
[ TOMBET - platynowy partnetr Libet ]

Polecane produkty

Zapraszamy do kontaktu

Kostka betonowa, kostka brukowa, gresy i płyty tarasowe.