Jesteśmy Autoryzowanym Punktem Sprzedaży produktów marki Libet. Z naszą ofertą możecie się Państwo zapoznać w jednym z dwóch punktów sprzedaży mieszczących się w Dąbrówce k. Poznania oraz Hucie Szklanej k. Krzyża Wielkopolskiego. Dzięki fabryce kostki brukowej działającej w Krzyżu Wielkopolskim jesteśmy w stanie zaoferować Państwu szeroką gamę kostki brukowej, płyt tarasowych oraz elementów małej architektury w atrakcyjnych cenach.
 

Murek masto

Murek masto

Murek masto

Cennik i dodatkowe informacje znajdziesz na stronie producenta:

zobacz na stronie producenta

Pomysł na aranżację ogrodu

Planując estetyczne i praktyczne uporządkowanie przestrzeni, warto sięgnąć po Murek Masto. To system trzech elementów z betonu, idealnych do realizacji niewysokich ogrodowych konstrukcji. Z powodzeniem może pełnić klasyczną funkcję wydzielania poszczególnych stref, znakomicie sprawdza się też np. przy tworzeniu kwietników. W każdym przypadku wyjątkowy design zapewnia bardzo atrakcyjny efekt całości.

Cechy produktu:

Odporność na warunki atmosferyczne

Odpowiednia technologia produkcji, wysokiej jakości materiały oraz dodatkowe zabezpieczenia sprawiają, że produkty są odporne na skrajne warunki atmosferyczne.

Antico

Powierzchnie postarzane, doskonale pasujące do rustykalnych i stylizowanych aranżacji.

Produkt barwiony w masie

Kostki barwione nie tylko na warstwie wierzchniej, ale w całej objętości, dzięki czemu możliwe jest eksponowanie wszystkich ich boków, nie tracąc przy tym na walorach estetycznych. Idealnie nadają się np. do budowania murków.

Produkt pakowany w Big Bag

Produkty w standardzie pakowane w Big Bag, na zamówienie dostarczane na palecie. W większości niewielkie elementy Antico.

Produkty splitowane

Elementy o wyrazistej, nieregularnej fakturze.

Parametry: Murek masto
[ TOMBET - platynowy partnetr Libet ]

Polecane produkty

Zapraszamy do kontaktu

Kostka betonowa, kostka brukowa, gresy i płyty tarasowe.