Jesteśmy Autoryzowanym Punktem Sprzedaży produktów marki Libet. Z naszą ofertą możecie się Państwo zapoznać w jednym z dwóch punktów sprzedaży mieszczących się w Dąbrówce k. Poznania oraz Hucie Szklanej k. Krzyża Wielkopolskiego. Dzięki fabryce kostki brukowej działającej w Krzyżu Wielkopolskim jesteśmy w stanie zaoferować Państwu szeroką gamę kostki brukowej, płyt tarasowych oraz elementów małej architektury w atrakcyjnych cenach.
 

Onyx 60 R1

Onyx 60 R1

Onyx 60 R1

Cennik i dodatkowe informacje znajdziesz na stronie producenta:

zobacz na stronie producenta

Oświetlenie podjazdu i nie tylko

Oprawa najazdowa Onyx 60 R1 daje duży strumień światła. Z tego powodu polecana jest głównie do oświetlenia większych podjazdów. Wykonana jest ze stali nierdzewnej w uniwersalnym, srebrnym kolorze, który z powodzeniem dopasuje się do każdej aranżacji otoczenia. Występuje w wersji okrągłej jak i kwadratowej co pozwala dopasować się do stylu obiektu. Do lampy dołączone są trzy rodzaje dyfuzorów światła, które pozwolą wybrać interesujący nas efekt świetlny – od bardzo intensywnego, po stłumiony i rozproszony.

Bezpieczna oprawa wpuszczana w podłoże

Oprawa najazdowa Onyx 60 R1 korzysta z energooszczędnych żarówek LED, co przekłada się na niskie koszty eksploatacji. Zasilana jest prądem o napięciu 12 V, który jest bezpieczny zarówno dla ludzi, jak i dla naszych domowych zwierzaków. Ponadto posiada wysoką klasę szczelności IP67, dzięki czemu z powodzeniem można ją montować na zewnątrz. Nie wymaga przy tym zadaszenia.

Cechy produktu:

Parametry: Onyx 60 R1
Informacje chwilowo niedostępne.
[ TOMBET - platynowy partnetr Libet ]

Polecane produkty

Zapraszamy do kontaktu

Kostka betonowa, kostka brukowa, gresy i płyty tarasowe.