Jesteśmy Autoryzowanym Punktem Sprzedaży produktów marki Libet. Z naszą ofertą możecie się Państwo zapoznać w jednym z dwóch punktów sprzedaży mieszczących się w Dąbrówce k. Poznania oraz Hucie Szklanej k. Krzyża Wielkopolskiego. Dzięki fabryce kostki brukowej działającej w Krzyżu Wielkopolskim jesteśmy w stanie zaoferować Państwu szeroką gamę kostki brukowej, płyt tarasowych oraz elementów małej architektury w atrakcyjnych cenach.
 

Palisada Maxima

Palisada Maxima

Palisada Maxima

Cennik i dodatkowe informacje znajdziesz na stronie producenta:

zobacz na stronie producenta

Elegancka palisada z betonu

Palisada Maxima umożliwia estetyczne uporządkowanie i zabezpieczenie układu powierzchni tarasów, schodów oraz innych ciągów komunikacyjnych wymagających solidnego, a jednocześnie eleganckiego wykończenia. Podłużna, smukła sylwetka sprawia, że z powodzeniem łączy ona właściwości stabilnego obrzeża z atrakcyjnym wyglądem. Charakteru całości dodają pionowe szczeliny, stylizowane na fugi oddzielające cztery mniejsze elementy palisadowe.

Praktyczne obrzeże

Palisada Maxima pozwala zachować spójną stylistykę całej aranżacji otoczenia, ponieważ doskonale komponuje się z pozostałymi propozycjami produktów z systemu Maxima. Ten rozbudowany zestaw obejmuje jeszcze płyty tarasowe,  stopnie schodowe, ogrodzenie oraz obrzeże.

Cechy produktu:

ALS

System ochrony nawierzchni Anti Liquid System, zabezpieczający kostkę przed plamami i wykwitami.

Zasada 30/70

W ogólnym rozrachunku tylko 30% kosztów inwestycji to cena materiału nawierzchniowego. Różnica między produktami Premium i Standard w ogólnym budżecie jest naprawdę niewielka.

Produkt barwiony w masie

Kostki barwione nie tylko na warstwie wierzchniej, ale w całej objętości, dzięki czemu możliwe jest eksponowanie wszystkich ich boków, nie tracąc przy tym na walorach estetycznych. Idealnie nadają się np. do budowania murków.

Color FLEX

Specjalna technologia barwienia pozwalająca na uzyskanie pełnej palety odcieni na powierzchni jednego elementu. Nie wymaga stosowania zasady mieszania z 3 palet, ale w celu uzyskania pożądanej estetyki zaleca się mieszanie przynajmniej z warstwy.

Zalecana impregnacja jasnych kolorów

Impregnacja jasnych kolorów pozwala zachować ich blask na długo, zabezpiecza przed brudem i plamami. Dla ciemnych kolorów z danej grupy impregnacja nie jest zalecana.

System MAXIMA

Produkty wchodzące w skład Systemu Maxima charakteryzuje zbliżona struktura, kolorystyka i faktura, dzięki czemu idealnie się uzupełniają, tworząc spójną linię stylistyczną.

Produkt paletyzowany

Produkty w standardzie pakowane na palecie.

Parametry: Palisada Maxima
[ TOMBET - platynowy partnetr Libet ]

Polecane produkty

Zapraszamy do kontaktu

Kostka betonowa, kostka brukowa, gresy i płyty tarasowe.