Jesteśmy Autoryzowanym Punktem Sprzedaży produktów marki Libet. Z naszą ofertą możecie się Państwo zapoznać w jednym z dwóch punktów sprzedaży mieszczących się w Dąbrówce k. Poznania oraz Hucie Szklanej k. Krzyża Wielkopolskiego. Dzięki fabryce kostki brukowej działającej w Krzyżu Wielkopolskim jesteśmy w stanie zaoferować Państwu szeroką gamę kostki brukowej, płyt tarasowych oraz elementów małej architektury w atrakcyjnych cenach.
 

Quartz

Quartz

Quartz

Cennik i dodatkowe informacje znajdziesz na stronie producenta:

zobacz na stronie producenta

Kinkiet zewnętrzny LED

Zewnętrzna lampa ścienna z ruchomą głowicą, która umożliwia dowolne ustawienie strumienia światła. Estetyczna, czarna oprawa będzie pasować do elewacji w każdym kolorze, jednocześnie podkreślając jej piękno.

Lampa zewnętrzna na ścianę

Lampa reflektorowa Quartz jest tak zaprojektowana, aby wszystkie kable były wewnątrz niej ukryte. Oprawa przeznaczona jest dla żarówkami LED, które, w miarę potrzeby, można wymieniać. Oprawa pracuje pod napięciem 12 V. Umożliwia to bezpieczny, samodzielny montaż. Gwarantuje też, że lampa nie będzie się nagrzewać podczas użytkowania. Można ją zatem powiesić nawet na elementach drewnianych.

Cechy produktu:

Parametry: Quartz
Informacje chwilowo niedostępne.
[ TOMBET - platynowy partnetr Libet ]

Polecane produkty

Zapraszamy do kontaktu

Kostka betonowa, kostka brukowa, gresy i płyty tarasowe.