Jesteśmy Autoryzowanym Punktem Sprzedaży produktów marki Libet. Z naszą ofertą możecie się Państwo zapoznać w jednym z dwóch punktów sprzedaży mieszczących się w Dąbrówce k. Poznania oraz Hucie Szklanej k. Krzyża Wielkopolskiego. Dzięki fabryce kostki brukowej działającej w Krzyżu Wielkopolskim jesteśmy w stanie zaoferować Państwu szeroką gamę kostki brukowej, płyt tarasowych oraz elementów małej architektury w atrakcyjnych cenach.
 

Kraty TTE

Kraty TTE

Kraty TTE

Cennik i dodatkowe informacje znajdziesz na stronie producenta:

zobacz na stronie producenta

Nowoczesne ECO nawierzchnie

Podstawą nowoczesnego systemu ekologicznych nawierzchni TTE są innowacyjne kraty o wymiarach 40x80x6 cm. Wykonane z tworzywa sztucznego w 100% z recyklingu, za sprawą specjalnej technologii przenoszenia obciążeń z powodzeniem stosowane są zarówno pod ruch pieszy, jak i samochodowy, także ciężki. Ułożone z nich nawierzchnie doskonale sprawdzają się w bardzo zróżnicowanych lokalizacjach, od ścieżek, alejek i placów, przez parkingi i podjazdy, po tereny rekreacyjne, a nawet padoki jeździeckie.

Prosta realizacja nawierzchni

Ogromną zaletą systemu jest szybkość i prostota wykonania nawierzchni, związane m.in. z łatwością układania elementów oraz brakiem konieczności realizacji głębokiej podbudowy (oszczędność czasu i pieniędzy). Montaż jest przy tym przyjazny dla środowiska (ograniczona ingerencja w naturę, redukcja emisji CO2 podczas prac i użytkowania). TTE oferuje także szerokie możliwości wypełnienia praktycznymi materiałami: dedykowanymi systemowi kostkami betonowymi Libet (74x74x48 mm), trawą lub kruszywami. To także niezwykle istotny obecnie sposób na optymalne zagospodarowanie wody deszczowej (wysoka przepuszczalność wody oraz możliwość tworzenia powierzchni biologicznie czynnych).

Cechy produktu:

ECO

Produkty ekologiczne, które dzięki ażurowej formie tworzą powierzchnię ułatwiającą odpływ wody do gruntu. Umożliwiają także realizację nawierzchni biologicznie czynnych, które wyróżniają się swobodną wegetacją roślin.

Informacje chwilowo niedostępne.
[ TOMBET - platynowy partnetr Libet ]

Polecane produkty

Zapraszamy do kontaktu

Kostka betonowa, kostka brukowa, gresy i płyty tarasowe.