• logo2

    O nas

autoryzowany punkt sprzedaży libet
Jesteśmy Autoryzowanym Punktem Sprzedaży produktów marki Libet. Z naszą ofertą możecie się Państwo zapoznać w jednym z dwóch punktów sprzedaży mieszczących się w Dąbrówce k. Poznania oraz Hucie Szklanej k. Krzyża Wielkopolskiego.  Dzięki fabryce kostki brukowej działającej w Krzyżu Wielkopolskim jesteśmy w stanie zaoferować Państwu szeroką gamę kostki brukowej, płyt tarasowych oraz elementów małej architektury w atrakcyjnych cenach.
 
W naszej ofercie znajdziecie Państwo szlachetne kostki serii Decco pozwalające nadać unikatowy charakter Państwa posesji. Szeroka gama produktów o różnorodnej strukturze, wymiarach i kolorystyce ujęta jest w pięć kolekcji: Aspero, Antico, Monocolor, Elegante i Colormix. Kostki te doskonale nadają się do tworzenia alejek ogrodowych, podjazdów oraz placów.
 
Równie elegancko zaprezentują się płyty tarasowe z serii Impressio, które stworzą doskonałą oprawę zarówno dla klasycznej, jak i nowoczesnej architektury. Zrożnicowane rozmiary, ciekawe faktury, zawiązujące do wyglądu naturalnego drewna czy kamienia,  a także bogata kolorystyka pozwalją tworzyć niebanalne kompozycje w przestrzeni prywatnej oraz publicznej - tarasy, dziedzińce, ścieżki ogrodowe, alejki.
 
Natomiast płyty gresowe z serii Ceramic, dzięki doskonałaym parametrom technicznym i eleganckiej nawierzchni z pewnoscią sprawdzą się nawet w najbardziej wymagającej przestrzeni. Kolekcja tych szlachetnych plyt wykonana  z wloskiego gresu porcelanowego obejmuje zróżnicowane interpretacje kamienia, drewna i betonu, ktore zachwycają kolorystyką, jakością i starannością w odwzorowaniu naturalnie wygladających struktur.
 
Oprócz materiałów nawierzchniowych, oferujemy całą serię produktów uzupełniających. Schody, murki, palisady, ogrodzenia oraz elementy małej architektury ogrodowej doskonale dopełnią i podkreślą aranżację Państwa posesji.
 

Zdjęcia z ogrodu wystawowego w Dąbrówce:

Zdjęcia z ogrodu wystawowego w Hucie Szklanej: